فروشگاه های مترو مسکو(Shop by Metro Moscow)

دی ۷, ۱۳۹۵ at ۱۲:۱۱ ق.ظ

فروشگاه های مترو مسکو (Shop by Metro Moscow)

لازم به ذکر میباشد که مرکز خرید مترو در روسیه به لقب Evropeisky معروف میباشد که این خود دلیل خوبی برای خرید های شما از این مرکز خرید میباشد.

مرکز خرید مترو در روسیه نه تنها یک مجتمع خیلی بزرگی میباشد و یکی از بهترین ویژگی های این مراکز خرید قابل دسترسی بودن به مترو میباشد.شما میتوانید دز مجتمع های بزرگ مترو از مدل های جدید بهترین مارک های دنیا مانند زارا,تومی هیلفیگر,اسپرایت,مانگو,لیوایز ایتک… دیدن نمایید.

همچنین در این مرکز خرید در کنار برند های قبلی مغازه های تخصصی برند H&M, Newlook, River Island این مجموعه مرکز خرید را کامل تر میکند.همچنین در مرکز خرید مترو یک هایپر مارکت به نام (Carousel) وجود دارد و مشتریان هر چیزی که احتیاج دارند را میتوانند از آن تهیه کنند و همچنین شما نیز میتوانید مواد غذایی تازه را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنید.

در مجتمع بزرگ مرکز خرید مترو علاوه بر مراکز خرید یک بلوک جداگانه از چنیدن رستوران شناخته شده در جهان مانند TGI fridays, Sushi planet, and several fast food chains like McDonalds, KFC, Burger King و غیره موجود میباشد.

این مرکز خرید در مسکو روسیه یک مرکز نسبتا جدید در مقایسه با مراکز دیگر خرید میباشد و همچنین این یک مکانی محبوب برای قشر جوان مردم روسیه میباشد.

فروشگاه های مترو یکی از بهترین مراکز خرید مسکو روسیه و همچنین در شهر های دیگر روسیه میباشد.

 

چگونه به مرکز خرید بزرگ مترو برویم؟

مجتمع در ایستگاه مترو Voikovskaya در خط سبز قرار دارد.اگر شما از مرکز شهر مسکو قرار دارید واگن های پایانی را سوار شوید.

 

ساعت کاری مرکز خرید مترو

از ساعت ۱۰:۰۰ تا  ۱۱:۰۰ از روز دوشنبه تا یکشنبه

اگر علاقه مند برای سفر به کشور بلغارستان هستید وبسایت تور بلغارستان ما رو مطالعه کنید